Brother HL-L2460DN — це монохромний лазерний принтер, який забезпечує швидкий і якісний друк зі швидкістю до 34 сторінок на хвилину. Завдяки автоматичному двосторонньому друку та підтримці мережевого підключення через Ethernet, він ідеально підходить для домашнього використання або малого офісу. Компактний дизайн та енергоефективність роблять його зручним у повсякденному використанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | - |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 356х360х186 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | принтер, стартовий картридж, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 60-230 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 250 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 700 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Швидкість сканування | - |
| Сумісні картриджі | TN2590 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Колір корпусу | Black |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 34 стор/хв |
| Енергоспоживання | 470 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 409 ₴




