
Корпус MSI MAG Pano 100R PZ без БЖ
5 981 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN33950
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус серії MAG PANO M100 ідеально підійде для складання сучасного комп’ютера з яскравим підсвічуванням, оскільки його панорамна бічна панель відкриє чудовий вигляд на компоненти системи. З цією ж естетичною метою він сумісний з материнськими платами, у яких частина роз’ємів прихована на звороті, а його передвстановлені передні вентилятори зсунуті на бічну панель. Крім того, корпус забезпечений вбудованим контролером для 4-х вентиляторів з ARGB підсвічуванням і ШІМ-регулюванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.66 кг |
| Висота | 482 мм |
| Глибина | 519 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | 3 x 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардрідер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 166 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| На бічній панелі | 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| На верхній панелі | 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | є |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Слоти карт розширення | 8 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Функція PFC | немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴


