
Монітор Asus 27" PA278QV (90LM05L1-B03370) IPS Gray/Black
13 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN34976
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Широкий колірний обхват
ProArt PA278QV володіє збільшеним колірним охопленням в порівнянні зі звичайними комп"ютерними моніторами і здатний відображати 100% відтінків колірного простору sRGB. Це означає більш яскраві, насичені кольори, так само як і більш точне, реалістичне відображення кожного колірного відтінку.
Віртуальна лінійка ASUS QuickFit
ASUS QuickFit - це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення в своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не розкриваючи його на папері. Ця функція активується в екранному меню, для навігації по якому служить зручний 5-позиційний джойстик.
Ергономічний дизайн
Монітор PA278QV володіє ергономічною підставкою, яка дозволяє зі зручністю налаштовувати положення екрану в просторі: змінювати кут нахилу і висоту, а також повертати його навколо своєї осі і переводити в портретний режим. Причому при портретній орієнтації екрану меню монітора теж автоматично повертається, щоб відображатися правильно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | 1 |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вбудовані динаміки | 1 /2Wx2 |
| Входи | Display Port, mini Display Port, DVI/Dual-Link, HDMI(v1.4), USB Hub/4x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Earphone Jack, PC Audio Input |
| Діагональ екрану | 27 " |
| Вигнутий екран | Немає |
| Контрастність (статична) | 1900/02/10 16:01:00 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Призначення | для ігор, для дому та офісу |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотний екран | 1 /+90°~–90° |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Підтримка сторін | 16:09:00 |
| Регулювання по висоті | є |
| Рекомендована роздільна здатність | 2560x1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.67292 |
| Споживана потужність (в роботі) | 18.6 Вт |
| Тип пристрою | монітор |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Час реакції | 5 мс/GTG |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 629 ₴









