
Ноутбук MSI Raider A18 HX A9WIG-212XUA (9S7-182L72-212) Black
185 122 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN35540
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ультимативний ігровий процесор нового покоління: до AMD Ryzen 9 9955HX3D
Геймінг нового рівня з процесором AMD Ryzen 9 9955HX3D. Він побудований на основі новітньої архітектури Zen 5 та використовує друге покоління технології AMD 3D V-Cache для великого приросту продуктивності в іграх. Нечувана ігрова продуктивність тепер доступна і в ноутбуках.
*Залежить від конфігурації.
Відеокарти GeForce серії RTX 50 Гру змінено
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell, відеокарти GeForce RTX 50 Series для ноутбуків надають геймерам і творцям дивовижні нові можливості. Велика потужність обчислень штучного інтелекту серії RTX 50 дозволяє отримати нові враження та значно покращену якість графіки. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення надзвичайно швидко та розкрийте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio. Все це в найтонших і найнадійніших ноутбуках RTX, оптимізованих технологією Max-Q.
Технологія MSI OverBoost Ultra
Коли складні завдання потребують максимальної продуктивності процесору та відеокарти, технологія MSI OverBoost Ultra забезпечує загальну потужність до 260 Вт.
Ефективне охолодження
Інноваційна система охолодження Raider A18 HX з двома вентиляторами та сімома мідними трубками, надзвичайно ефективно відводить тепло від ключових компонентів системи. Ця продумана система охолодження забезпечує стабільну максимальну продуктивність вашого пристрою навіть під час високих навантажень.
RGB-ПІДСВІЧУВАННЯ
Матричний дизайн світлової панелі ноутбука Raider A18 HX - це революція в RGB-підсвічуванні. Матрична світлова панель відображає нову естетику технологій і, одночасно, має ретрофутуристичний вигляд. З підтримкою 16,8 мільйонів кольорів ви можете налаштувати освітлення на свій смак і створити геймерску атмосферу.
18-дюймовий екран Mini LED 4K 120 Гц
4K Mini LED-екран забезпечує ультрависоку роздільну здатність та ідеально підходить для використання в приміщенні, на вулиці та навіть під прямим сонячним світлом. Він має сертифікацію DisplayHDR 1000, широку колірну гаму та частоту оновлення 120 Гц для плавного й захопливого геймінгу.
*Опційно. Фактичні характеристики можуть відрізнятися залежно від конфігурації.
Більше штучного інтелекту
Виконуйте роботу розумуно з Copilot та MSI AI Engine. Ці інструменти штучного інтелекту покращують продуктивність і спрощують вашу роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX3D |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 2500 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | є |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 404х307.5х32 мм |
| Діагональ екрану | 18" |
| Ємність акумулятору | 90 Вт-год |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5080 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 2 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Raider |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | MiniLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,5 — 5,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 122 ₴










