Універсальний автомобільний тримач XO. Тримач оснащений потужною пружиною, яка надійно утримує телефон і не дає йому випасти навіть на вибоїстій дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автомобільне кріплення | з автомобільним кріпленням |
| Вага | немає даних кг |
| Відстань між затискачами | 65 - 85 мм |
| Габарити | 95 х 25 х 50 мм |
| Збирач | для телефона |
| Діагональ пристрою | 3.5" - 6" |
| Конструкція | поворотна |
| Тип власника | затискач |
| Кут обертання | 360 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴




