
Кулер для процесора PcCooler RZ400 V2, Black, 1x120мм AM5/AM4 (RZ400 V2 BK)
1 256 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN37147
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Процесорний кулер RZ400 V2 створений за технологією гальванічного чорного покриття нікелем. Абсолютно нова версія V2 може похвалитися поєднанням продуктивності та естетики, що робить її ідеальним рішенням для охолодження найголовнішого компоненту вашого ПК.

Нова мова дизайну "TRIFORCE"
- Геометрична симфонія. Дуже впізнаваний естетичний вигляд, побудований на потужних трикутних геометричних формах для інтерпретації мови майстерного дизайну.
- Металева верхня захисна кришка. Алюмінієвий сплав аерокосмічного класу з делікатним напиленням забезпечує високу якість, приємність для зору і гар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1080 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150-159 мм мм |
| Габарити | 155 x 130 x 80 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Конструкція | баштова |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
| Рівень шуму | до 35 дБ |
| Колір | Black |
| Частота обертів | 500-2200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴







