
Блок живлення Corsair 1000W RM1000x (CP-9020271-EU)
10 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN41067
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока ефективність, підтверджена Gold-сертифікацією, та жорстке регулювання напруги забезпечують чудові характеристики.
Блоки живлення RMx Series забезпечують жорсткий контроль напруги, безшумну роботу, Gold-сертифіковану ефективність та повністю модульну кабельну систему. Використання лише японських конденсаторів з робочою температурою 105 °C робить ці блоки живлення відмінним вибором для високопродуктивних ПК, у яких надійність має вирішальне значення. Сертифікація 80 PLUS Gold гарантує реальне скорочення споживання електроенергії та викиду тепла, а режим нульової швидкості обертання вентилятора забезпечує практично безшумну роботу при низьких та середніх навантаженнях. А повністю модульна кабельна система постійного струму забезпечує простоту складання, модернізації, очищення та чудовий зовнішній вигляд.
Сертифікат 80 PLUS Gold
Сертифікат рівня Gold гарантує високу ефективність роботи, що дозволяє скоротити споживання електроенергії та викид тепла.
Конденсатори японського виробництва з робочою температурою 105 °C
Внутрішні компоненти найвищої якості забезпечують стабільну подачу живлення та довготривалу надійність.
Режим вентилятора, що підтримує нульову швидкість обертання
Оскільки вентилятор не ввімкнеться, поки не буде потрібно, можна насолоджуватися безшумною роботою при низьких та середніх навантаженнях.
Повністю модульна кабельна система
Прискорена установка, оскільки спочатку можна встановити в корпусі блок живлення, а потім підключити тільки потрібні кабелі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Рівень шуму | 24.8 дБ |
| Охолодження | 1х140 мм |
| +12V1 | 83.3 А |
| +3.3 V | 20А |
| +5V | 20А |
| SATA | 12 |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| +5Vsb | 3A |
| +12V4 | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| +12V2 | немає |
| PCI-E 6 pin | немає |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| 4-pin CPU | немає |
| +12V3 | Немає |
| Floppy | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| molex | 6 |
| Довжина кабеля | - |
| Габарити | 160x150x86 мм |
| Модульне підключення | є |
| 12V | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| ККД | 0.911 |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 799 ₴










