
Плита настільна Camry CR 6514 індукційна/ конфорок: 2/ 3500Вт+3500В/ 60°-240° С/ склокераміка (CR6514)
5 729 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52048
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита настільна Camry CR 6514
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей (Настільні плити) | Да |
| Додаткові характеристики (Настільні плити) | Довжина шнура живлення: 115 см |
| Діаметр конфорок (Настільні плити) | 22 см |
| Діапазон температур (Настільні плити) | 60 - 240 °C |
| Колір (Настільні плити) | Чорний |
| Кількість конфорок (Настільні плити) | 2 |
| Матеріал корпусу (Настільні плити) | Метал |
| Особливості (Настільні плити) | Тример: 180 хвилін, Блокування від дітей, Два типи керування: потужність або температура, Автоматичне розпізнавання горщика |
| Покриття варильної поверхні (Настільні плити) | Склокераміка |
| Потужність конфорок (Настільні плити) | 3500 Вт |
| Потужність плити, кВт (Настільні плити) | 3,5 |
| Рівні потужності (Настільні плити) | 10 |
| Тип (Настільні плити) | Індукційна |
| Тип керування (Настільні плити) | Сенсорне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) (Настільні плити) | Індукційні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 729 ₴









