
Пральна машина Bosch WGB24401UA
52 840 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN52417
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Bosch WGB24401UA підтримує обробку парою Iron Steam Assist, сенсорне прання з 4D Wash та дистанційне керування через Home Connect. EcoSilence Drive знижує шум і забезпечує стабільну роботу, SpeedPerfect скорочує тривалість циклу, а AquaStop реалізує багаторівневий захист від протікання. Для делікатного догляду — барабан VarioDrum і програма Hygiene Plus.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Глибина | 59 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, Гігієнічна, Еко 40-60, Віджим/злив, Делікатне прання, Сорочки/Блузи, Ковдра, Відпарювання, Програми в моб. застосунку, Змішані тканини, Супер 15'/30', Ополіскування |
| Споживання води при пранні | 50 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | EcoSilence Drive |
| Колір | Білий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 840 ₴








