Інноваційна пральна машина Beko з місткістю 10 кг, що поєднує ефективне прання з дбайливим ставленням до тканин. Завдяки технологіям AquaWave®, StainExpert™, CoolClean™ та низці швидких програм, вона забезпечує бездоганну чистоту, економію енергії та комфортне користування в повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Глибина | 58 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 10 кг |
| Програми | ополіскування, StainExpert, Експрес Щоденна/Експрес 14 хв, Гігієнічна+, Сорочки, SteamTherapy, Бавовна/EnergySpin, БавовнаЕко/EnergySpin, Синтетика/EnergySpin, Делікатні тканини /Вовна/Ручне прання/EnergySpin, Мікс/EnergySpin, Віджим+злив, Очищення бараба |
| Споживання води при пранні | 54 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Інверторний/ProSmart |
| Колір | Білий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 137 ₴










