
Пральна машина Electrolux EW6T406U
18 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN54138
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Electrolux EW6T406U — вертикальна пральна машина з SensiCare, що автоматично підлаштовує час, воду та енергію під завантаження. Опції «Додаткове пом’якшення» і «Регулювання часу» забезпечують м’якість і економію, а програма «АнтиАлергія + Пара» видаляє 99,99% бактерій. Soft Opening з автопозиціонуванням барабана та великий LCD-дисплей спрощують завантаження і керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | D |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Програми | Бавовна, Спортивний одяг, Дитячий одяг, Шовк, Верхній одяг, Тонкі тканини, ECO 40-60°C, Віджим + Злив, Анти-алергія, Шерсть, Джинсова тканина, Швидке прання 14 хв, Синтетика, Ополіскування |
| Тип | пральна |
| Колір | Білий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 229 ₴







