
Ламінатор Agent LM-A4 125 s (3010057)
1 010 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN58533
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Офісний ламінатор.
Легкий та компактний. Простий та зручний в експлуатації.
Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт.
Максимальний формат ламінування - 230 мм.
Індикатор готовності, розігрів 2-4 хвилини.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 125 мк.
Можливість ламінування фотографій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Робоча температура | 0-125 °C |
| Реверс | є |
| Розміри | 360х102х66 мм |
| Фольгування | немає |
| Швидкість ламінування | 50 см/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴

