
Принтер A4 Kyocera ECOSYS PA4000x (110C153NL0)
15 774 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN59136
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний ергономічний дизайн та функція безшумного друку в принтері ECOSYS PA4000x задовільнить потреби будь-якого офісу. Висока швидкість друку та надійна робота завдяки довговічним компонентам, максимальне навантаження в місяць до 80 000 стор та високовмісткі тонер-картриджі на 10 000 сторінок. Монохромний лазерний принтер формату А4 Kyocera ECOSYS PA4000x ідеально підходить для зайнятих робочих місць, які покладаються на тривалий час безвідмовної роботи та швидкі якісні результати. Завдяки дуже короткому очікуванню першої сторінки користувачі насолоджуються ефективним друком за меншу суму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | - |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 387x393x272 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | принтер, стартовий картридж, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Щільність паперу | 60-220 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10000 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Швидкість сканування | - |
| Сумісні картриджі | TK-1260 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Енергоспоживання | 555,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 774 ₴





