
Сушарка для рушників Navin Avalon, 800х480 , таймер-регулятор, сталь, білий, праве підключення (12-103053-4880)
4 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN59203
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична рушникосушарка Navin Avalon 12-103053-4880 поєднує надійність сталевої конструкції та сучасний сенсорний регулятор із таймером. Вісім секцій у формі драбинки забезпечують рівномірне нагрівання й комфортне сушіння рушників. Потужність 145 Вт та нагрівальний кабель гарантують стабільну роботу з контролем температури до 55°C. Порошкове покриття захищає від корозії, що подовжує термін служби. Практичне праве підключення дозволяє зручно інтегрувати модель у ванну кімнату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Потужність | 145 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ребер | 8 шт. |
| Корпус | фарбована сталь |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 800 x 480 x 104 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | нагрівальний кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 989 ₴





