
Сушарка для рушників Navin Грандіс, 800х480х161мм, таймер-регулятор, сталь, білий, праве підключення (12-108053-4880)
3 962 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN59205
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна електрична рушникосушарка Navin Грандіс 800×480 – це зручне та практичне рішення для ванної кімнати. 11 секцій та потужність 223 Вт забезпечують стабільне тепло та швидке висихання рушників. Вбудований регулятор з таймером дозволяє легко налаштувати комфортну температуру. Надійна фарбована сталь і ступінь захисту IP44 гарантують тривалу та безпечну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Потужність | 223 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ребер | 11 шт. |
| Корпус | фарбована сталь |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 800 x 480 x 160 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | нагрівальний кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 962 ₴



