
Сушарка для рушників Navin Авангард Х 1000х480 Wi-Fi правобічна біла (12-172055-4810)
7 562 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN59207
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична рушникосушка Navin Авангард X із правим підключенням забезпечує стабільне та рівномірне сушіння завдяки нагрівальному кабелю. Модель оснащена Wi-Fi та сенсорним керуванням, що дозволяє встановлювати температуру та розклад роботи дистанційно. Виготовлена з міцної фарбованої сталі, вона поєднує надійність і сучасний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Потужність | 288 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ребер | 19 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 1000 x 480 x 71 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 562 ₴


