Насолоджуйтеся якістю зображення нового покоління та неймовірною гнучкістю завдяки сучасному найкомпактнішому та найлегшому стаціонарному проектору з підтримкою формату 4K (4096 х 2400). Запорука небачених результатів — 5000 люмен, 4K-панель LCOS і об"єктив Canon для зображень формату 4K.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 470х175х533.5 мм |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Світло | немає даних |
| Кількість ламп | 1 |
| Контрасність | 125.00069 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | 22.3 мм |
| Максимальна роздільна здатність | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | 17.2 мм |
| Підтримка 3D | немає |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Дозвіл | 4096х2400 |
| Співвідношення сторін зображення | 0.71528 |
| Технологія матриці | LCoS |
| Енергоспоживання | 600 Вт |
| Яскравість | 5000 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 680 ₴







