
Кріплення для монітора Dell Single Arm Monitor - MSA20 (482-BBDJ)
9 853 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN59774
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей кронштейн для одного монітора Dell - MSA20 відрізняється складанням практично без інструментів і простою установкою. Dell Quick Release дозволяє без інструментів прикріпити монітор Dell UltraSharp або серії P. Крім того, ви можете скористатися повними варіантами монтажу системи з деякими системами Dell OptiPlex Micro, Ultra і Wyse разом з монітором для створення акуратного столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 38 " |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулювання | нахил, поворот, регулювання глибини, регулювання висоти, обертання |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 853 ₴




