
Многофункциональное устройство А4 кол. Canon Pixma TS7640I (6256C007AA)
7 828 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN59937
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Насолоджуйтеся легким керуванням завдяки спрощеному налаштовному інтерфейсу Switch UI1 із можливістю перемикання, який адаптує функції пристрою до ваших потреб: роботи, навчання або стилю життя
Швидкий друк
Друкуйте документи2 зі швидкістю 15 зобр/хв (монохромний друк) і 10 зобр/хв (кольоровий друк), а також друкуйте фотографії без полів розміром 4 x 6 дюймів за лічені секунди. Заощаджуйте час завдяки автоматичному двосторонньому друку, двосторонній подачі паперу та функції копіювання одним натисканням
Бездротове підключення та підключення до смартфону
Насолоджуйтеся бездротовим друком через домашні мережі Wi-Fi або за допомогою функції Wireless Direct, а також друком з мобільних пристроїв за допомогою програми Canon PRINT, Mopria та Apple AirPrint.
Програмне забезпечення для творчої роботи
Створюйте вражаючі плакати, флаєри, листівки та багато іншого за допомогою безкоштовного програмного забезпечення, як-от Easy PhotoPrint Editor, Creative Park і PosterArtist Web.
Поворотний екран
2,7-дюймовий кольоровий сенсорний екран дозволяє легко переглядати інформацію на ньому, оскільки він розташований на панелі зі змінним кутом нахилу в передній частині принтера, яку можна встановити у вертикальне положення або під кутом 45º.
Зручно розташована касета
Розташована на передній панелі для легкого доступу касета вміщує до 100 аркушів звичайного паперу формату A4.
АПА
Заощаджуйте час і зусилля, завантажуючи різні носії, як-от фотопапір, у задній лоток автоматичного подавача аркушів.
Світлодіодний індикатор із непрямим світлом
Отримайте миттєву інформацію про стан принтера завдяки світлодіодному індикатору з кольоровим кодуванням, що м’яко світиться
Інтерфейс Switch UI1 з можливістю перемикання
Забезпечує простий вибір функцій залежно від потреб — роботи, навчання чи стилю життя. Швидкий доступ до необхідних функцій
Картридж для технічного обслуговування
Скоротіть час простою за допомогою змінного картриджа для технічного обслуговування
Зручність користування
Інтерфейс принтера PIXMA TS7640i — Switch UI1 із можливістю перемикання — спрощує роботу: меню з кольоровим кодуванням показують лише ті піктограми, які потрібні для виконання конкретного завдання — роботи, навчання чи творчості
Продуктивність
Заощаджуйте час завдяки інтелектуальним функціям продуктивності, зокрема функції копіювання одним натисканням, автоматичному двосторонньому друку і скануванню на смартфон
Чудовий друк вдома
Друкуйте яскраві, високоякісні фотографії вдома завдяки технології друкуючих головок FINE, що забезпечує плавність градації кольорів та зменшену зернистість
Жодних проводів
Бездротовий друк із різних пристроїв, зокрема смартфонів і планшетів, за допомогою програм і служб, зокрема Canon PRINT, Apple AirPrint і Mopria для Android
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 4 |
| Операційна система | Android |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 374х350х168 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | є |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Комплект поставки | МФУ, картриджі FINE, кабель живлення, посібники користувача та інші документи, компакт-диск із програмою встановлення (тільки для Windows) |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 64-265 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 180 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість сканування | немає даних |
| Сумісні картриджі | PG-485, CL-486, PG-485XL, CL-486XL |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5 |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | 10 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 7 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 15 стор/хв |
| Енергоспоживання | 21 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 828 ₴










