
Многофункциональное устройство А4 кол. Canon Maxify GX6140 с Wi-Fi (6882C009)
30 662 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN59959
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Canon MAXIFY GX6140
Приєднуйтесь до світу ефективного друку бізнес-документів
З принтерами MegaTank з багаторазовими чорнильними резервуарами великого розміру ви можете розраховувати на справжню якість друку та безтурботні витрати завдяки низькій загальній вартості володіння .
Прості рішення – максимальна ефективність
Завдяки надійним принтерам MegaTank зі змінними чорнильними контейнерами, що забезпечують швидкий друк ділових документів , середня економія може сягати 90% від загальної вартості володіння (порівняно з 10 найкращими лазерними та струменевими принтерами).
Досконалість за будь-яких умов
MAXIFY GX6140 – найкращий вибір для компаній, які шукають рішення для щоденних та економічно ефективних завдань друку.
Низькі витрати залишаються низькими
Насолоджуйтесь перевагами високої місткості чорнил за низької вартості сторінки .
Компактний, але ефективний
Це високопродуктивне рішення в компактному корпусі , ідеально підходить для невеликих приміщень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, картки, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 399х254х410 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Комплект поставки | БФП, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 64-265 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Chrome / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Дозвіл друку | 600 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 6000 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 1200 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 1200 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість сканування | 16 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | GI-46 BK/C/M/Y |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | 15,5 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 12 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 24 стор/хв |
| Енергоспоживання | 20 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 662 ₴










