
Многофункциональное устройство А4 кол. Canon i-Sensys MF664Cdw с Wi-Fi (6928C008)
17 909 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN59975
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Canon Серія i-SENSYS MF660
Компактні та швидкі багатофункціональні кольорові принтери формату A4, створені для основних завдань друку.
Друк високої якості
Створюйте високоякісні відбитки за допомогою тонерів із широким діапазоном кольорів і отримуйте яскраві й насичені роздруківки із чудовою передачею як світлих, так і темних тонів.
Покращення показників екологічності
Дбайте про довкілля — обирайте пристрої з більшим вмістом переробленого пластику. Менша вага принтерів сприяє зниженню викидів під час перевезення.
Покращена продуктивність
Підвищуйте показники спільної праці співпраці та продуктивності завдяки високій швидкості друку й сканування. Легко скануйте документи невеликого розміру, зокрема чеки та квитанції, щоб зменшити обсяг ручної роботи та зберігання паперових копій.
Зручний інтерфейс користувача
Використовуйте інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача для легкого виконання різних завдань друку й сканування та швидкого доступу до потрібних розділів онлайн-посібника за QR-кодом. Заощаджуйте час за допомогою майстра налаштування, який автоматично завантажує та встановлює програмне забезпечення.
Система комплексного захисту
Програма Security Settings Navigator рекомендує відповідні налаштування для захисту від витоків даних та кіберзагроз.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 425x461x397 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Комплект поставки | БФП, стартові картриджі, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | 2500 стор |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 250 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1400 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість сканування | 50 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | 075, 075H |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | 25 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 25 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 25 стор/хв |
| Енергоспоживання | 580 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 909 ₴






