
Многофункциональное устройство A4 кол. Canon imageForce C611 (6989C004)
61 561 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN60076
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оцініть високу продуктивність та гнучкість кольорових багатофункціональних пристроїв формату A4, розроблених для підтримки роботи завантажених офісів і великих робочих груп.
Підвищуйте продуктивність до максимуму
Підвищте ефективність свого бізнесу за допомогою пристроїв, що забезпечують високу швидкість друку та сканування, а також велику місткість лотків для паперу й можливості кінцевої обробки.
Надійні засоби безпеки
Насолоджуйтеся повним спокоєм завдяки передовим функціям безпеки, які допоможуть захистити ваш пристрій, мережу та конфіденційні дані. Прошивка на базі машинного навчання та ШІ рекомендує оптимальні настройки безпеки для додаткового захисту вашого бізнесу від потенційних кібератак.
Покращення показників екологічності
Мінімізація впливу на довкілля протягом усього терміну служби пристроїв, починаючи з проєктування, завдяки зусиллям щодо зниження енергоспоживання, використання перероблених матеріалів та просування філософії енергозбереження на виробничих майданчиках.
Використання
Легко виконуйте завдання друку та сканування за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача. Швидко знаходьте потрібні розділи онлайн-посібника за допомогою QR-кодів та завантажуйте папір у касету з високою контрастністю, яку легко використовувати людям із порушеннями зору.
Перевірена надійність
Надійна конструкція з безліччю функцій, які допомагають пристроям бездоганно працювати в найвибагливіших і найскладніших робочих умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Кількість кольорів | 4 |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | тонкий, звичайний, відновлений, товстий, кольоровий, канцелярський, прозорий, етикетки, з перфорацією, конверт |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 500х645х620 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Комплект поставки | БФП, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 60-216 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/Android/iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 8500 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість сканування | 30 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | T1006 BK/C/M/Y, T1006 L BK/C/M/Y |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | 61 стор/хв |
| Швидкість копіювання | 61 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 61 стор/хв |
| Енергоспоживання | 1760 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 561 ₴







