
Многофункциональное устройство А4 ч/б Canon imageForce 710 (7054C005)
87 672 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN60081
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оцініть високу продуктивність та гнучкість роботи із чорно-білими багатофункціональними пристроями формату A4, розробленими для підтримки завантажених офісів та великих робочих груп.
Підвищення продуктивності
Підвищте ефективність свого бізнесу за допомогою пристроїв, що забезпечують високу швидкість друку та сканування, а також велику місткість лотків для паперу й можливості кінцевої обробки
Надійні засоби безпеки
Насолоджуйтеся повним спокоєм завдяки передовим функціям безпеки, які допоможуть захистити ваш пристрій, мережу та конфіденційні дані. Прошивка на базі машинного навчання та ШІ рекомендує оптимальні настройки безпеки для додаткового захисту вашого бізнесу від потенційних кібератак.
Покращення показників екологічності
Мінімізація впливу на довкілля протягом усього терміну служби пристроїв, починаючи з проєктування, завдяки зусиллям щодо зниження енергоспоживання, використання перероблених матеріалів і просування філософії енергозбереження на виробничих майданчиках
Використання
Легко виконуйте завдання друку та сканування за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача. Підтримка підключення до хмарних служб та Wi-Fi забезпечує зручність використання, безпроблемний документообіг та підвищену продуктивність
Перевірена надійність
Надійна конструкція з безліччю функцій, які допомагають пристроям бездоганно працювати в найвибагливіших і найскладніших робочих умовах
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | тонкий, звичайний, відновлений, товстий, кольоровий, канцелярський, прозорий, етикетки, з перфорацією, конверт |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 500x617x598 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | є |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | БФП, кабель живлення, інструкція користувача |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 60-200 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 51500 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість сканування | 71 зобр/хв |
| Сумісні картриджі | T03 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 71 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 40 стор/хв |
| Енергоспоживання | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 672 ₴










