
БФП А3 ч/б Canon iR2425i II MFP з Wi-Fi (7078C002) (поставляється без картриджа)
77 668 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN60084
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надійні та потужні багатофункціональні чорно-білі принтери формату A3, що забезпечують підвищену продуктивність за вигідною ціною.
Покращуйте продуктивність бізнесу
Підвищте швидкість оцифровування офісних робочих процесів завдяки провідній у своєму класі швидкості сканування та зручній обробці документів, конвертації. Перетворіть відскановані документи на файли PDF, Microsoft Word або PowerPoint із можливістю пошуку.
Покращений інтерфейс користувача
Великий кольоровий сенсорний РК-дисплей із чіткими й простими у використанні значками та конфігурацією екрана, що забезпечує швидкий доступ до функцій завдання та їхнього налаштування.
Розширені можливості підключення
Просте сполучення з Direct Wi-Fi і зручний друк і сканування з мобільних пристроїв завдяки підтримці мобільних застосунків, Microsoft Universal Print та Canon uniFLOW Online — потужного рішення для хмарного друку та сканування.
Надійна система безпеки
Вбудовані розширені функції безпеки, надійні методи аутентифікації та захист цілісності прошивки захищають пристрої від внутрішніх і зовнішніх атак. Прошивка на базі машинного навчання та штучного інтелекту рекомендує оптимальні настройки безпеки пристрою, щоб допомогти вам захистити вашу конфіденційну інформацію.
Перевірена надійність
Надійна конструкція з безліччю функцій, які допомагають пристроям бездоганно працювати в найвибагливіших і найскладніших робочих умовах.
Орієнтовано на сталий розвиток
Мінімізація впливу на довкілля протягом усього терміну служби пристроїв, починаючи з проєктування, завдяки зусиллям щодо зниження енергоспоживання, використання перероблених матеріалів та просування філософії енергозбереження на виробничих майданчиках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | тонкий, звичайний, відновлений, товстий, кольоровий, канцелярський, прозорий, етикетки, з перфорацією, конверт |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 627x692x606 мм |
| Дисплей | кольоровий |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 60-157 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS/ Server |
| Підтримка СНБЧ | є |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10200 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість сканування | немає даних |
| Сумісні картриджі | C-EXV 60 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | є |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А3+ |
| Формат паперу | A3, A4, A5 |
| Колір корпусу | Black |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 25 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 25 стор/хв |
| Енергоспоживання | 1305 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 668 ₴

