
Многофункциональное устройство А3 ч/б Canon iR2224N II MFP с WiFi (7079C002)
36 888 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN60085
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Висока продуктивність
Підвищте продуктивність свого бізнесу з пристроями, що забезпечують кращу у своєму класі швидкість сканування однопрохідного АПД з великою місткістю для завантаження паперу, що ідеально підходить для офісів із високими вимогами щодо обробки документів.
Перевірена надійність
Надійна конструкція з безліччю функцій, які допомагають пристроям бездоганно працювати в найвибагливіших і найскладніших робочих умовах.
Надійні засоби безпеки
Насолоджуйтеся повним спокоєм завдяки передовим функціям безпеки, які допоможуть захистити ваш пристрій, мережу та конфіденційні дані. Програма Canon Security Navigator допоможе вам вибрати найкращі настройки безпеки для захисту вашого бізнесу від потенційних кібератак.
Орієнтовано на сталий розвиток
Мінімізація впливу на довкілля протягом усього терміну служби пристроїв, починаючи з проєктування, завдяки зусиллям щодо зниження енергоспоживання, використання перероблених матеріалів та просування філософії енергозбереження на виробничих майданчиках.
Безпроблемний користувацький досвід
Проста у використанні й інтуїтивно зрозуміла панель керування, а також підключення до мобільних пристроїв і Wi-Fi забезпечують зручність використання, безпроблемний документообіг та підвищену продуктивність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 627x589x518 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | є |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 60-157 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 10200 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 600 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 600 х 600 dpi |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні картриджі | C-EXV42 |
| Технологія друку | лазерна |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А3+ |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | 24 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 24 стор/хв |
| Енергоспоживання | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 888 ₴

