
Принтер А4 ч/б Canon i-Sensys LBP243dw II з Wi-Fi (7187C013)
11 963 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN60090
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покращення сталого розвитку
Будьте екологічно свідомими, використовуючи прилади з переробленого пластику. Низьке споживання енергії також означає зменшення вуглецевого сліду.
Підвищена продуктивність
Збільште продуктивність завдяки високій швидкості друку. Короткий час прогріву дозволяє розпочати друк якомога швидше.
Зручний користувацький досвід
Легко виконуйте різні завдання друку та швидко отримуйте доступ до відповідних розділів онлайн-посібника за допомогою QR-коду.
360-градусний захист
Навігатор налаштувань безпеки рекомендує відповідні налаштування для захисту від витоків даних та кіберзагроз.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 399x373x249 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | монохромний |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Кількість кольорів | 1 (чорний) |
| Комплект поставки | принтер, стартовий картридж |
| Обсяг друку на місяць | 80000 стор |
| Щільність паперу | 60-199 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server / Android / iOS |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Дозвіл друку | 1200 х 1200 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 750 - 4000 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1500 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Швидкість сканування | - |
| Сумісні картриджі | 070, 070H |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканування | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Формат | А4+ |
| Формат паперу | A4 |
| Колір корпусу | White |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 36 стор/хв |
| Енергоспоживання | 480 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 963 ₴

