Лазерний проєктор LU935ST з яскравістю 5500 ANSI люменів та короткофокусним об’єктивом.
Короткофокусний об’єктив
LU935ST оснащений короткофокусним об’єктивом, який заповнить екран шириною 3.6 метра з відстані менше 3 метрів. Це дозволяє розмістити проєктор ближче до екрану, не відкидаючи тіні.
Зум-об’єктив та зсув об’єктива для гнучкості монтажу
LU935ST має функцію масштабування та вертикального/горизонтального зсуву об’єктива, що дозволяє встановлювати проєктор у захищеному місці, зберігаючи при цьому повністю вирівняне зображення на екрані. Ви можете переміщувати зображення вгору та вниз до 60% висоти екрана, а також регулювати горизонтальне положення на 23% для позаосьового монтажу. Об’єктив із змінною фокусною відстанню може збільшувати або зменшувати зображення, дозволяючи вам переміщувати монтажне положення на відстань до 30 см на екрані шириною 14 футів.
Встановлення на 360 градусів для портретних або нестандартних екранів
BenQ LU953ST можна встановити в будь-якому положенні, зокрема горизонтально для портретного зображення або вертикально для підлогових симуляторів без шкоди для продуктивності чи надійності. Це ідеально підходить для авіасимуляторів або інших спеціалізованих середовищ з нетрадиційним розташуванням екранів.
Налаштування балансу білого
Ексклюзивні функції налаштування балансу білого BenQ можуть зменшити різницю балансу білого між зображеннями, що проектуються з різних проєкторів, до такого низького рівня, що більшість людей не побачать жодної різниці. Це забезпечує безперебійну та точну якість зображення без зайвих розбіжностей.
IP5X DustGuard Pro для чудового захисту від пилу
Лазерний проєктор BenQ LU935ST розроблений із герметичними лазерними модулями та закритими світловими двигунами для захисту DMD-чіпа, датчика колірного колеса, лазерного блоку та інших оптичних компонентів. Він ефективно усуває несправності датчика колірного колеса, видимі плями на зображенні та зменшення кольору, що значно зменшує витрати на обслуговування та час простою. Конструкція пройшла випробування в пилозахисті за стандартом JIS Class IP5X. Завдяки датчику колірного колеса з геніальною функцією захисту від накопичення пилу, BenQ LU935ST продовжує оптимальну продуктивність, відштовхуючи пил, який може накопичуватися на традиційному датчику, блокуючи ІЧ-сигнал та спричиняючи мерехтіння, ненормальні кольори або навіть вимкнення.
Сумісність з HDBaseT
Революційне з’єднання HDBaseT поєднує відео-, аудіосигнали та сигнали керування пристроями з різних джерел, включаючи ПК, ноутбуки, документ-камери, Blu-ray та DVD-диски, на одному кабелі Cat5, що забезпечує безперебійну передачу даних на відстань до 100 метрів.
Зменшення затримки відгуку завдяки швидкому режиму
Ґрунтуючись на досвіді роботи з дисплеями з майже нульовою затримкою, що використовуються в іграх, LU935ST використовує швидкий режим, що забезпечує затримку до 16.67 мс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 416х166х351 мм |
| Діагональ екрану | 0.762-7.62 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Коефіцієнт проекції | 0.81-0.89:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 3000000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Максимальна фокусна відстань | 9.4 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мінімальна фокусна відстань | 8.6 мм |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 2х10 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67361 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | 440 Вт |
| Яскравість | 5500 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 610 ₴





