BENQ TK705STi - короткофокусний проєктор для домашнього кінотеатру з роздільною здатністю 4K HDR та яскравістю 3000 лм.
Вибух 4K на кінчиках ваших пальців
Натисніть «Play» і запаліть вечірку яскравим 4K-світлом і 3000 люменами — навіть з увімкненим світлом. Фільми, ігри, спортивні трансляції — усе готово, коли ви готові.
Кінематографічна яскравість 3000 люменів ANSI
Працює на основі технологій BenQ CinematicColor і HDR-PRO, TK705STi забезпечує дивовижне зображення у форматі 4K з яскравим контрастом, насиченими тонами та кінематографічною глибиною, завдяки чому кожен фільм і гра оживають у справді захоплюючих деталях — навіть у добре освітлених приміщеннях.
Розміщуй і грай:Інтелектуальна адаптація зображення
TK705STi’s 8-ступенева інтелектуальна адаптація зображення миттєво підвищує чіткість, центрує та вирівнює екран без ручного налаштування.
Попкорн. Люди. Спільний перегляд
Розпочніть перегляд в найкоротші терміни — без підготовки, без метушні. Завдяки вбудованому Google TV TK705STi надає миттєвий доступ до Netflix, YouTube, Prime Video та інших сервісів. Попкорн готовий, друзі прийшли. Просто натисніть «Play».
Додаток SmartRemote для проєктора BenQ
Відмовтеся від пульта дистанційного керування та керуйте за допомогою телефону. Після створення пари просто увімкніть пристрій, щоб запустити програми, відрегулювати яскравість або трапецієподібне спотворення тощо. Зі стабільним прямим з’єднанням не потрібні Wi-Fi, портативна точки доступу, і жодного клопоту.
Гра ввімкнена, без затримок
Незалежно від того, чи ви змагаєтеся з друзями, чи досліджуєте нові світи, TK705STi забезпечує різкі рухи та миттєві реакції. Насолоджуйтеся плавним, захоплюючим ігровим процесом на PS5, PS4, Xbox Series X, Nintendo Switch і Steam Deck.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Колір | Сірий |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | USB Type-C |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, адаптер живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 229х168х249 мм |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED |
| Коефіцієнт проекції | 0.8:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 600000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 2х8 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | 250 Вт |
| Яскравість | 3000 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 478 ₴






