
Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWEKG-1010XUA (9S7-15Q342-1010) Black
64 137 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN60496
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MSI Cyborg 15 B2RWEKG
Зазирніть у майбутнє геймінгу, де кіберпанкова естетика поєднується з науковою фантастикою. MSI Cyborg 15 B2RWEKG — це більше ніж ігровий ноутбук. Його футуристичний дизайн у стилі меха формує нове уявлення про продуктивність, стиль і технологічну досконалість наступного покоління.
Максимальна ефективність, мінімальна вага
Вишукані інженерні конструкції та ефектні напівпрозорі матеріали створюють унікальний візуальний образ. Прозора зона клавіатури та тотемний принт екзоскелета стирають межу між людиною й машиною, відкриваючи нову еру симбіозу технологій та дизайну.
Біомеханічне пробудження
Натхненний еволюцією форм і функцій, Cyborg поєднує метал і «живу» естетику в єдине ціле. Екзоскелет, нейронні мотиви та органічні лінії створюють відчуття, ніби перед вами не просто пристрій, а живий організм, що постійно розвивається разом із вами.
До Intel Core 7 240H
Процесор Intel Core 7 240H з оновленою гібридною архітектурою (6 продуктивних та 4 енергоефективні ядра) забезпечує плавну багатозадачність, високу швидкість роботи та впевнений запуск найвимогливіших ігор і застосунків.
GeForce RTX 50 Series — новий рівень гри
Відеокарти серії NVIDIA GeForce RTX 50, створені на архітектурі Blackwell, відкривають безпрецедентні можливості для геймерів і творців контенту. Потужний AI-прискорювач, DLSS 4, приголомшлива якість графіки та підтримка NVIDIA Studio дозволяють досягти максимуму продуктивності в тонкому й енергоефективному корпусі з оптимізацією Max-Q.
Революційне охолодження для екстремального геймінгу
Інноваційна система спільних теплових трубок для CPU та GPU динамічно балансує відведення тепла в реальному часі. У поєднанні з фірмовою термопастою MSI це гарантує стабільну продуктивність навіть під максимальним навантаженням.
Яскравий стиль гри
Клавіатура з 4-зонним RGB-підсвічуванням, виділеними клавішами WASD та спеціально розробленими кейкапами наповнює кожну сесію енергією світла. Пульсуюче підсвічування підкреслює геймерський характер ноутбука та створює повне занурення в ігровий процес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | NVIDIA |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.3х245.3х23.15 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Ємність акумулятору | 55 Вт-рік |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5050 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Cyborg |
| Серія процесора | Intel Core 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,5 — 5,2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 137 ₴










