
Пральна машина Beko B5WFU69415WPBB
18 659 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN61348
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Beko B5WFU69415WPBB з фронтальним завантаженням розрахована на прання до 9 кг білизни. Інверторний мотор і швидкість віджиму до 1400 об/хв поєднуються з енергоефективністю класу A. Модель оснащена дисплеєм, функціями пари та бездротовою коннективністю Wi-Fi. Лінійка Beyond доповнена керуванням через HomeWhiz і набором із 15 програм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84.5 × 60 × 55 см |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Споживання води при пранні | 40 л |
| Тип | Пральна машина фронтальна |
| Колір | Білий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 659 ₴







