
Многофункциональное устройство А4 Epson EcoTank L6550 Wi-Fi (C11CJ30404)
49 720 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN61600
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Epson L6550 - це високошвидкісне безкартриджне БФП 4-в-1 (принтер-сканер-копір-факс) з вбудованими чорнильними ємностями замість картриджів. Воно спеціально створене для тих, кому необхідні економічний друк документів різного формату та широкі функціональні можливості, включаючи роботу з Wi-Fi Direct та Ethernet.
Фронтальні чорнильні ємності
Особливість усіх пристроїв серії «Фабрика друку Epson» – це друк без картриджів. Замість картриджів Epson L6550 використовує передні чорнильні ємності.
Фронтальне розташування ємностей робить пристрій компактнішим і забезпечує зручне відстеження рівня чорнила.
Високий ресурс витратних матеріалів
Об’єм чорнильних контейнерів до МФУ Epson L6550 в 10 разів перевищує обсяг стандартних картриджів і становить 70 мл кольорових та 127 мл чорних чорнил. Повного комплекту чорнильних контейнерів вистачить на друк до 7500 ч/б та 6000 кольорових сторінок.
Висока швидкість друку
Завдяки унікальній друкуючій головці Epson PrecisionCore TFP4 Epson L6550 друкує зі швидкістю до 25 сторінок за хвилину в чорно-білому режимі та 12 сторінок за хвилину в кольорі за стандартом ISO2, значно скорочуючи час на друк, що особливо оцінять користувачі з великими обсягами друку.
Інноваційна система заправки чорнила «Key Lock»
Система "Key Lock" не дасть переплутати кольори під час заправки. Секрет нової системи заправки в унікальній формі носика контейнера, яка сумісна тільки з заправним отвором за принципом ключа із замком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | є |
| Автоматичний двосторонній друк | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 425х500х350 мм |
| Друк | кольоровий |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Щільність паперу | 64-256 г/м2 |
| Дозвіл друку | 4800 x 2400 dpi |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Сумісні картриджі | немає даних |
| Технологія друку | струменева |
| Факс | є |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового друку | 22 стор/хв |
| Швидкість чорно-білого друку | 32 стор/хв |
| Енергоспоживання | 19 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 720 ₴




