Відеокарта NVIDIA та процесор AMD Ryzen наступного покоління не принесуть вам жодної користі, якщо вони постійно перегріваються, тож забудьте про перегріви та насолоджуйтесь справжньою безперервною грою з OMEN 16.
Безперервне охолодження
Справляйтеся зі спекою за допомогою високоефективних вентиляторів, які зменшують шум і не дають ноутбуку перегріватися навіть під час гри.
Миттєво підніміть враження від гри
Отримуйте максимально можливу частоту кадрів в секунду з OMEN AI і збільшуйте свою потужність понад базові межі в режимі вільного доступу.
Продуктивність нового покоління
Отримайте максимальну продуктивність завдяки найновішим графічним процесорам NVIDIA та Intel наступного покоління.
Це змінює все
Вітаємо в новій ері продуктивності. Процесор AMD Ryzen 8000 Series дарує геймерам й авторам контенту швидкість і потужність, якої вистачить на будь-яку гру чи завдання. Покращений процесор для кожного, що розсуває межі можливої продуктивності AMD для вашого ПК.
Дисплей Full HD 144 Гц з антивідблисковим покриттям
Дисплей із частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю 1080p забезпечує чіткий і плавний ігровий процес без затримок і подвоєння зображень.
Технологія AMD FreeSync
Дізнайтеся, що таке по-справжньому плавний і безперебійний ігровий процес. Технологія AMD FreeSync синхронізує частоту оновлення дисплея з частотою виведення кадрів графічним процесором, завдяки чому зависання, затримки вводу й ефект розриву кадру стають пережитками минулого.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.5х269х25.4 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Ємність акумулятору | 83 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5060 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Omen |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,4 — 5,3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 658 ₴








