
Ноутбук HP 240R G10 (CJ2Q4AT) Silver
37 144 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN61859
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP 240R 14-дюймовий бюджетний ноутбук для бізнесу G10 забезпечує потужність і продуктивність, тонкий і легкий корпус та ефективний процесор Intel.
Продуктивність плюс мобільність
Забезпечте необхідну продуктивність ноутбука з різноманітними функціями, які ідеально підходять для компанії, котра розвивається.
Перевірено на надійність і довговічність
Ноутбук HP 240R проходить випробування MIL-STD, щоб запевнитися, що він відповідає стандартам HP щодо довговічності або перевищує їх.
Enhanced Sign-in Security (ESS)
Забезпечте захист даних і зменште ризик злому та спуфінгових атак за допомогою технології ESS для біометричної автентифікації.
Багатоядерний процесор Intel
Підберіть процесор HP 240R G10 таким чином, щоб отримати ідеальне поєднання потужності, швидкої роботи та ціни. Обирайте процесор Intel Core , щоб виконувати багато робочих завдань безперебійно та надійно завдяки кільком обчислювальним ядрам.
Швидкий та ефективний бездротовий зв’язок
Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось, що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Почувайтеся себе впевнено у віртуальному світі
Іноді вирішити питання може лише розмова віч-на-віч. Завдяки камері HP HD з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій за будь-якого освітлення.
Компанія HP рекомендує використовувати Windows 11 Pro для бізнесу
Працюйте де завгодно, не знижуючи продуктивність, завдяки Windows 11 і технології співпраці, безпеки й підключення HP. Підсумовуйте та переписуйте вміст, отримуйте рекомендації щодо релевантного контенту та залишайтеся продуктивними за допомогою Microsoft Copilot.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 324х215х17.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Ємність акумулятору | 41 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 240 |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,2 — 4,7 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 144 ₴





