
Ноутбук HP 240R G9 (CN5X4AT) Dark Ash Silver
30 634 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN61883
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бюджетний ноутбук HP 240R G9 для бізнесу відзначає потужність і продуктивність, тонкий і легкий корпус із великим 14-дюймовим дисплеєм.
Елегантний і легкий
Тонкий і легкий ноутбук HP 240R із великим співвідношенням екрану до корпусу ідеально пристосований для мобільного способу життя.
Створений для роботи, готовий до розваг
Завдяки потужному процесору Intel і швидкій оперативній пам’яті ви зможете виконувати будь-які проєкти.
Нехай вас бачать і чують чітко
Ефективно співпрацюйте завдяки HD-камері та шумозаглушенню на основі ШІ з подвійними мікрофонами.
Швидкий та ефективний бездротовий зв’язок
Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось, що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
Захист найважливіших даних
Вбудований захисний мікрочип Trusted Platform Module (TPM) забезпечує шифрування інформації, електронної пошти й облікових даних за допомогою апаратних криптографічних ключів.
Почувайтеся себе впевнено у віртуальному світі
Іноді вирішити питання може лише розмова віч-на-віч. Завдяки камері HP HD з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій за будь-якого освітлення.
Швидке й надійне оновлення за допомогою образів
Легко надсилайте образи оновлень на парк комп’ютерів і підтримуйте високошвидкісну передачу даних зі швидкістю Ethernet від 10 Мбіт/с до 10 Гбіт/с і вище за допомогою часто використовуваного порту RJ-45. Адаптер не потрібен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.47 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 324х226х19.9 мм |
| Діагональ екрану | 14" |
| Ємність акумулятору | 41 Вт-год |
| Кардрідер | SD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 240 |
| Серія процесора | Intel Core 3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Колір | Темно-сірий |
| Частота процесора | 1,2 — 4,7 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 634 ₴





