Компактний та міцний ноутбук HP 255R G10 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Він працює на основі надійного процесора AMD Ryzen та швидкої оперативної пам’яті, тому допоможе ефективно виконувати будь-які задачі.
Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду.
Ноутбук HP 255R G10 оснащений безшумною клавіатурою з підсвічуванням та цифровим блоком і високоточним тачпадом. Він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі.
Порт HDMI, два порти USB-A та один USB Type-C забезпечують підключення моніторів, проєкторів та інших необхідних пристроїв.
З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6 та усі попередні версії. Встановлюйте з’єднання з сумісним обладнаням через Bluetooth 5.4.
Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 255R G10 зручним для перенесення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.66 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х15.7 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Ємність акумулятору | 41 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 255 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | SVA |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Колір | Темно-сірий |
| Частота процесора | 2,9 - 4,55 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 998 ₴







