Графічний процесор NVIDIA наступного покоління та процесор Intel Core не принесуть вам жодної користі, якщо вони постійно перегріваються, тож забудьте про перегріви та насолоджуйтесь справжньою безперервною грою з OMEN 16.
Безперервне охолодження
Справляйтеся зі спекою за допомогою високоефективних вентиляторів, які зменшують шум і не дають ноутбуку перегріватися навіть під час гри.
Миттєво підніміть враження від гри
Отримуйте максимально можливу частоту кадрів в секунду з OMEN AI і збільшуйте свою потужність понад базові межі в режимі вільного доступу.
Продуктивність нового покоління
Отримайте максимальну продуктивність завдяки найновішим графічним процесорам NVIDIA та Intel наступного покоління.
Процесори Intel Core
Підвищте мобільну продуктивність за допомогою процесорів Intel Core з гібридною архітектурою, що дає змогу легко грати, створювати і транслювати контент одночасно.
Дисплей Full HD 165 Гц з антивідблисковим покриттям
Дисплей із частотою оновлення 165 Гц і роздільною здатністю 1080p забезпечує чіткий і плавний ігровий процес без затримок і подвоєння зображень.
NVIDIA G-SYNC
Технологія NVIDIA G-SYNC синхронізує частоту оновлення графічного процесора та дисплея, забезпечуючи плавний чіткий ігровий процес із мінімальною затримкою вводу.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.43 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.5х269х25.4 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Ємність акумулятору | 70 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Omen |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 5,1 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 546 ₴








