Комп'ютери HP створено на основі надійних технологій, що забезпечують новий рівень потужності та неперевершену продуктивність.
Залишайтеся на зв'язку з неймовірною чіткістю
Спілкуйтеся у відеочаті з високою якістю зображення, високоякісною камерою, двома цифровими мікрофонами та швидким з'єднанням.
Отримайте максимальну потужність завдяки потужностям ШІ
Залишайтеся продуктивними завдяки процесору Intel Core Ultra, акумулятору з функцією швидкого заряджання та легкодоступній клавіші Copilot .
Дисплей з ефектом занурення та чіткими та приголомшливими зображеннями
Пориньте з головою в улюблений контент завдяки широким кутам огляду, співвідношенню екрана до корпусу 85% та чіткому зображенню.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
Співвідношення сторін 16:9
Співвідношення сторін 16:9 дозволяє охопити всю гру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Ємність акумулятору | 41 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | 15 |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 1,5 — 4,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 150 ₴





