HP OmniBook 3 Laptop Next Gen AI
HP OmniBook 3 із дисплеєм 15,6" — це ноутбук нового покоління з підтримкою ШІ, створений для швидкого темпу життя. Потужний процесор AMD Ryzen AI допомагає легко перемикатися між покупками онлайн, переглядом відео, роботою та спілкуванням, а швидке підключення й містке сховище забезпечують комфорт щодня.
Потужність ШІ на цілий день
Отримайте стабільну продуктивність завдяки процесорам AMD Ryzen AI, графіці Radeon та акумулятору з тривалим часом автономної роботи — для навчання, роботи й розваг без зупинок.
Створено для вашого ритму
Насолоджуйтеся чітким зображенням у форматі FHD на стильному дисплеї та підключайте потрібні пристрої без зайвих перехідників завдяки великій кількості портів, зокрема USB-C.
Якісний зв’язок для спілкування та роботи
Залишайтеся на зв’язку в будь-яких умовах: камера HP True Vision, подвійні мікрофони та шумозаглушення забезпечують деталізовану картинку й чистий звук під час відеодзвінків.
Windows 11 — більше можливостей щодня
Оновлене меню «Пуск», зручна навігація та нові інструменти для спілкування, ігор і творчості роблять Windows 11 простором, де легко працювати, створювати та відпочивати.
AMD Ryzen AI 300 із графікою AMD Radeon
Відкрийте новий рівень продуктивності з процесорами AMD Ryzen AI 300, які створені для швидкої, гнучкої та енергоефективної обробки завдань із використанням ШІ. Ідеальний вибір для ПК класу Copilot+.
Інтегрована графіка AMD Radeon 800M
AMD Radeon 800M забезпечує високу продуктивність у повсякденних задачах і іграх, підтримує дисплеї з високою роздільною здатністю та пропонує апаратне прискорення кодування навіть без дискретної відеокарти.
AMD FreeSync — плавна картинка без ривків
Технологія AMD FreeSync синхронізує частоту оновлення екрана з роботою графічного процесора, зменшуючи затримку, підвисання та розриви кадрів — для максимально комфортного геймінгу та перегляду контенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 330 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | ідентифікація відбитка пальця |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Ємність акумулятору | 41 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 1920x1080 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | OmniBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 4,5 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 698 ₴







