Створюйте або ведіть трансляцію стильно завдяки потужному штучному інтелекту, 16-дюймовому екрану та різноманітним режимам.
Зоряна сила штучного інтелекту
Насолоджуйтесь потужністю для творчості та трансляції завдяки процесорам AMD Ryzen AI серії 300 та NPU з 50 TOPS.
Створений для того, щоб бути в центрі уваги
Ноутбук з ШІ нового покоління, виготовлений з гладкого переробленого металу, має 4 режими: розкладний корпус, намет, планшет і зворотний хід.
Більший екран для зручнішого перегляду
16-дюймовий дисплей від краю до краю покращує яскравість, забезпечуючи чітке зображення та кольори з високою контрастністю.
Погляньте на речі по-новому
Від оновленого меню "Пуск" до нових способів зв’язку з близькими людьми, новин, ігор і вмісту - Windows 11 - це місце, де ви можете думати, висловлюватись і творити у зручний для вас спосіб.
Процесори AMD Ryzen AI 300 із графічним ядром AMD Radeon
Відкрийте для себе можливості комп’ютера зі штучним інтелектом завдяки процесорам серії AMD Ryzen AI 300. Розроблено для того, щоб користувачі могли відчути справжню швидкість, гнучкість та енергоефективність ШІ-обробки для ПК з Copilot+.
Інтегрована відеокарта AMD Radeon 800M
Відеокарта AMD Radeon 800M забезпечує високу ігрову продуктивність, підтримку дисплеїв із високою роздільною здатністю та апаратне прискорення кодування, незалежно від наявності дискретної відеокарти.
IPS-панель
Незалежно від того, де ви перебуваєте, цей екран забезпечує чітке та яскраве зображення з широкими кутами огляду в 178 градусів, щоб кожен міг насолодитися переглядом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.89 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х245.5х15.3 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Ємність акумулятору | 68 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | глянсові |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Дозвіл екрану | 1920x1200 |
| Сенсорний екран | з сенсорним екраном |
| Серія | OmniBook |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 4,8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 985 ₴











