MSI Crosshair A16 HX D8WFKG-072XUA (9S7-15PL21-072) — потужний ігровий ноутбук з 16-дюймовим QHD+ дисплеєм (2560х1600) з частотою 240 Гц. Оснащений процесором AMD Ryzen 9 8940HX та графічною картою NVIDIA GeForce RTX 5070 з 8 ГБ GDDR7 пам’яті.
Має 16 ГБ DDR5 RAM, 1 ТБ SSD та підтримує розширення до 96 ГБ RAM. Вбудована система охолодження Cooler Boost 5 забезпечує ефективне відведення тепла. Підходить для сучасних ігор та творчих задач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 8940HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| Thunderbolt 4 | відсутній |
| Thunderbolt 5 | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 359х266.4х27.9 мм |
| Діагональ екрану | 16" |
| Ємність акумулятору | 90 Вт-год |
| Кардрідер | відсутній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX5070 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисків |
| Покриття екрану | матове |
| Виробник процесора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Дозвіл екрану | 2560x1600 |
| Сенсорний екран | відсутній |
| Серія | Crosshair |
| Серія процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Колір | Темно-сірий |
| Частота процесора | 2,4 — 5,3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 788 ₴







