Проектор Optoma HD146x (E1P0A3PBE1Z2) - чудовий вибір для спортивних уболівальників, любителів телешоу та ігроманів. Gaming Mode оптимізує налаштування проектора для досягнення мінімального часу відгуку при збереженні максимального рівня контрастності та яскравості кольору, ідеально для любителів відеоігор. Проектор Optoma HD146X дуже зручний для транспортування - його можна брати з собою на дачу, гості до друзів і навіть на відпочинок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, адаптер живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 316х244х108 мм |
| Діагональ екрану | 0.71-7.65 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Коефіцієнт проекції | 1.47:1-1.62:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 25000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | 17.14 мм |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мінімальна фокусна відстань | 15.59 мм |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | 295 Вт |
| Яскравість | 3600 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 062 ₴






