Optoma ZH420 - це компактний та простий лазерний проектор DuraCore Full HD 1080p. Його яскравість 4300 люмен гарантує високу якість зображення, а гнучкі функції встановлення та широкі можливості підключення забезпечують вільне використання. Більше того, він на 34% менший за попередні моделі Optoma, що робить його ідеальним для різних приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 274х216х114 мм |
| Діагональ екрану | 0.79-8.18 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Коефіцієнт проекції | 1.16-1.49:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 2000000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 15 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Енергоспоживання | 173 Вт |
| Яскравість | 4300 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 626 ₴





