Яскраве зображення в будь-яких умовах
Цей універсальний проектор поєднує високу яскравість та насичені кольори, забезпечуючи живі, реалістичні візуальні ефекти в будь-якому середовищі. Створюйте незабутнє враження з масштабними та ефектними презентаціями у будь-який час доби.
Високий контраст
Надайте вашим зображенням більше глибини завдяки проектору з високим контрастом. У порівнянні з конкурентними технологіями, DLP-проектори Optoma забезпечують яскравіші відтінки білого та надзвичайно насичені чорні кольори. Зображення виглядають більш реалістично, а текст – чітким і зрозумілим, що ідеально підходить для бізнесу та освіти.
Full HD 1080p
Роздільна здатність 1080p гарантує чітке та деталізоване зображення з HD-контенту без зниження якості чи компресії. Ідеально підходить для перегляду фільмів Blu-ray, HD-трансляцій та відеоігор.
Вражаючі кольори
Надайте своїм презентаціям і навчальним матеріалам виразності завдяки приголомшливим кольорам. Проектори Optoma забезпечують стабільну передачу кольорів для будь-якого контенту та середовища – від точних кольорів sRGB для реалістичних зображень до яскравих презентацій. Ми пропонуємо режими відображення, які найкраще відповідають вашим потребам.
Підтримка HDR
Optoma підтримує технологію HDR, що дозволяє передавати більше деталей і текстур. Об’єкти виглядають більш реалістично, а додаткова деталізація створює ефект глибини, наче ви дивитеся крізь вікно.
Повноцінна 3D-підтримка
Відтворюйте справжній 3D-контент із майже будь-якого 3D-джерела, включаючи Blu-ray 3D-програвачі, 3D-трансляції та сучасні ігрові консолі.
Вбудований динамік
Вбудований динамік забезпечує чудову якість звуку та просте налаштування без потреби у додаткових зовнішніх акустичних системах.
Робота 24/7
Проектори Optoma розроблені для безперервної роботи у стандартному режимі 24 години на добу. Ідеально підходять для застосувань, що потребують тривалого використання**.
Живлення через USB
Порт USB-A (5V/1.5A) дозволяє живити зовнішні пристрої.
Автоматичне вимкнення
Якщо проектор залишається увімкненим без використання, функція "автоматичне вимкнення" допоможе заощадити енергію, вимикаючи пристрій після заданого періоду бездіяльності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Інтерфейси | USB |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 316х108х244 мм |
| Діагональ екрану | 0.76-7.62 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | є |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Коефіцієнт проекції | 1.5-1.66:1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 22000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Енергоспоживання | 290 Вт |
| Яскравість | 4000 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 399 ₴








