З легкістю демонструйте живі і яскраві презентації в HD- якості у будь-який час дня. Розроблений для конференц-залів і учбових класів, W400LVe може похвалитися приголомшливою передачею кольору, тривалим терміном служби лампи, функцією енергозбереження, що у результаті значно знижує загальну вартість володіння.
Цей проєктор забезпечений декількома входами, вбудованим динаміком і USB- портом. Ідеально підходить для підключення адаптерів HDMI, таких як Google Chromecast або ноутбука, ПК або програвача Blu - ray, для отримання чітких зображень з чистим звуком. Портативний і легкий проєктор можна встановити або узяти з собою на виїзні зустрічі в сумці-перенесенні (продається окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optoma |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 203 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версія Bluetooth | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 316х108х244 мм |
| Діагональ екрану | 0.82-7.61 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | немає |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Кількість ламп | 1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 25000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Максимальна фокусна відстань | 24 мм |
| Максимальна роздільна здатність | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | 21.85 мм |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | є |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1200х800 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Енергоспоживання | 225 Вт |
| Яскравість | 4000 лм |
| пульт ДК | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 814 ₴







