
Геймерский стол Lian Li DK07X Black Gaming desk (G99.DK07X.10EU)
107 539 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63177
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Компанія Lian Li випустила моторизований стіл-корпус DK07, призначений для збирання однієї або двох ПК-систем, пропонуючи користувачам поєднання робочого простору та комп’ютерного корпусу.
Стіл виконаний зі сталі та алюмінію та має стільницю із загартованого скла, що надає йому сучасного та стильного зовнішнього вигляду.
Регулювання висоти здійснюється за допомогою вбудованих електричних приводів, які забезпечують плавне підняття та опускання столу в діапазоні від 675 до 1162 мм.
Керування висотою здійснюється через екран із кнопками, який оснащений функцією блокування для запобігання випадковим натисканням.
Розроблений як для одинарних, так і для подвійних систем, DK07 пропонує універсальність як для геймерів, так і для професіоналів, щоб створити комп’ютер у висококласному столі.
Модульна конструкція кронштейна на задній частині покращує сумісність комплектуючих і спрощує процес встановлення.
Легке перемикання між положеннями сидячи та стоячи здійснюється за допомогою сенсорної панелі, зручно розташованої ліворуч від верхньої частини із загартованого скла.
Щоб запобігти випадковим дотикам дітей або домашніх тварин, екран має функцію безпечного блокування, яка гарантує, що висота залишається незмінною, коли він не використовується.
МІЦНІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ
Виготовлений із високоякісних матеріалів і продуманої конструкції, DK07 може рівномірно витримувати навантаження до 100 кг, забезпечуючи стабільність і довговічність.
ВИСОКА МОДУЛЬНІСТЬ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ КОМПЛЕКТУЮЧИХ УСІХ РОЗМІРІВ
DK07 містить модульні кронштейни та пропонує багато місця для систем охолодження та накопичувачів, що полегшує установку різних комплектуючих.
Легкий монтаж материнської плати: має два модульних лотка з регульованими кронштейнами, що приховують кабелі. Кронштейн можна зміщувати для різних комплектуючих, забезпечуючи організоване налаштування.
Два способи встановлення відеокарти: слоти розширення дозволяють змінювати орієнтацію (горизонтально або вертикально) та підходять для відеокарт довжиною до 383 мм.
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СТІЛ
DK07 — це більше, ніж просто корпус ПК! Це письмовий стіл з регульованою висотою, який поєднує функціональність і стиль.
Завдяки продуманим деталям і функціям, це найкраща настільна станція «все в одному».
Організований робочий простір: дві місткі шухляди зі знімними органайзерами допомагають підтримувати порядок.
На кожній панелі керування розташовано:
2 USB Type-A
2 USB Type-C.
Вони функціонують через внутрішній роз’єм Type-C (для передачі даних) і кабель SATA (для живлення).
Кожен USB Type-A підтримує швидкість до 5 Гбіт/с, а USB Type-C має загальну пропускну здатність 20 Гбіт/с.
При використанні лише одного порту USB Type-C швидкість може досягати 20 Гбіт/с.
КАБЕЛЬ-МЕНЕДЖМЕНТ
У комплект входять ремінці на липучці та точки для їх стяжки, що забезпечує організацію надійного та охайного кабель-менеджменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lian Li |
| Ширина | 1480 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Глибина | 805 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | 4 х 120 мм |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Вага | немає даних кг |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Висота | 676-1162 мм мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардрідер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 10 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 383 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм / 480 мм |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | 12 x 120 мм / 4 x 140 мм |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | є |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі посередені |
| Слоти карт розширення | 7 + 2 |
| Спосіб встановлення | горизонтальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Full Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 539 ₴










