Liebherr ICBNci 5153 Prime – це надійний вбудований двокамерний холодильник, виконаний у білому кольорі, зі зручним розташуванням морозильної камери в нижній частині. Корисний об’єм холодильника становить 241 л, об’єм морозильної камери 69 л. Цей холодильник типу Prime забезпечує ефективне зберігання продуктів завдяки ряду фірмових технологій.
Модель оснащена двома незалежними контурами охолодження DuoCooling, що мінімізують обмін запахами між відділеннями. Завдяки інноваційній зоні свіжості BioFresh з можливістю регулювання вологості продукти довше зберігають свої корисні властивості.
Енергоефективність моделі відповідає класу A++ з річним споживанням електроенергії у 218 кВт/год. Динамічна крапельна система розморожування холодильника і функція No Frost у морозильному відділенні забезпечують безперебійну роботу без зайвого льоду. Кліматичний клас SN-ST.
Завдяки технології SmartDevice холодильник підтримує дистанційне керування, що дозволяє легко слідкувати за його роботою з будь-якої точки світу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 14 годин |
| Дисплей | Так |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 55.9 х 54.6 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 2 шт. |
| Загальний обсяг (корисний) | 241 л |
| Керування через Wi-Fi | є |
| Контейнер для овочів | немає |
| Корисний об'єм морозильної камери | 69 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 172 л |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 4 шт /загартоване скло |
| Наявність No Frost | No Frost: морозильна камера |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ) | 560-570 х 1772-1788 х 550 мм |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | динамічна |
| Суперзаморожування | є |
| Тип керування | сенсори |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Енергоспоживання | 0,597 кВт/добу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 648 ₴











