1stPlayer IF8 — це сучасний комп’ютерний корпус, створений для ентузіастів та геймерів, які цінують як естетику, так і високу продуктивність охолодження. Завдяки продуманій конструкції та підтримці передових технологій, він стане ідеальною основою для потужної ігрової станції.
Підтримка материнських плат BTF: корпус адаптований для материнських плат із прихованими роз’ємами на задній стороні, що дозволяє досягти максимально чистого вигляду системи без зайвих дротів.
Універсальна конструкція (Symmetrical Mirror Design): передня та бічна панелі є реверсивними. Це дає можливість зібрати систему в «перевернутому» вигляді, підлаштовуючи її під ваші потреби в охолодженні або особливості робочого столу.
Гігантський простір для компонентів: підтримує встановлення відеокарт довжиною до 390 мм та процесорних кулерів заввишки до 180 мм.
Можливість встановлення до дев’яти вентиляторів (120 мм) або восьми вентиляторів (140 мм).
Підтримка масивних систем рідинного охолодження: до 420 мм на передній панелі та до 360 мм на верхній.
Вбудований тримач GPU: спеціальний кронштейн запобігає провисанню важких відеокарт, захищаючи слот PCIe та зберігаючи естетичний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота | 512 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 140 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардрідер | немає |
| Конектори | - |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 180 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 200 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 390 мм |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 360 мм |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 420 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 PLUS | немає |
| Сітка (Mesh) | є |
| Технології захисту | - |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 726 ₴











