
Монiтор Samsung 34" Odyssey G5 (LC34G55TWWIXUA) VA Black Curved; 3440x1440 (165 Гц), 1 мс, 250 кд/м2, DisplayPort, 2хHDMI
15 996 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63881
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Революція кривизни
Перший у світі экран з кривизною в 1000R, яка відповідає контурам людського ока, для створення реальної картини.
Роздільна здатність Ultra WQHD
Витончений корпус матового чорного кольору в поєднанні з вражаючою світловою панеллю — це наче монітор з майбутнього.
Частота оновлення 165 Гц
Здолайте будь-якого ворога навіть на високій швидкості. Надшвидка частота оновлення 165 Гц обробляє навіть найзахоплюючі сцени та надзвичайно швидкі зображення.
Час відгуку 1 мс
Вважайте кожен хід з часом відгуку 1 мс. Стрибайте на ворогів, як тільки їх бачите, і залишайтеся попереду з точними рухами миші. Ваша гра на екрані стрімка, як ваші власні рефлекси.
Технологія AMD FreeSync Premium
Легкий, плавний ігровий процес. AMD FreeSync Premium має адаптивну технологію синхронізації, яка зменшує розрив екрану та затримку виведення зображення. Низька компенсація частоти кадрів забезпечує безперебійне проходження кожної сцени.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | VA |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 806.6х380.9х152.7 мм |
| Діагональ екрану | 34" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Контрастність | 104.16736 |
| Концентратор USB | немає |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Дозвіл екрану | 3440х1440 |
| Регулювання по висоті | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 0.88125 |
| Споживана потужність (в роботі) | 55 Вт |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Колір | Чорний |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 996 ₴










