Офісний ламінатор 3 в 1.
У даній моделі поєднані три функції: ламінатор + роликовий різак з трьома типами різання (прямий різ, фігурний рез «хвиля», мікроперфорація) + Заокруглювач кутів.
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки до 125 мк.
Максимальний формат ламінування - 232 мм.
Розігрів 3-5 хвилин.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 125 мк.
Можливість холодного ламінування, ламінування фотографій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Робоча температура | 135°C |
| Реверс | є |
| Розміри | 385х100х135 мм |
| Фольгування | немає |
| Швидкість ламінування | 26 см/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 694 ₴










