Основні переваги:
Максимальний формат ламінування – A4 (230 мм);
Робота з плівкою завтовшки від 60 до 250 мк;
Функція реверсу, фольгування та холодного ламінування;
Підходить для ламінування фотографій;
Швидке розігрів – 3-5 хвилин;
Система із чотирма валами із зовнішнім нагріванням;
Температурний режим: 80-180 °C.
Надійний та функціональний ламінатор у металевому корпусі. Підходить для повсякденного використання в офісі чи копі-центрі. Оснащений зручною системою керування з плавним важелем перемикання температури та індикатором готовності до роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Автоподавання | немає |
| Час нагріву | 5 хвилин |
| Гаряче ламінування | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість валів | 4 шт |
| Ламінування світлин | є |
| Максимальна товщина плівки | 250 мкм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Призначення | для дому / для офісу |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Робоча температура | 80-180°C |
| Реверс | є |
| Регулювання температури | є |
| Розміри | 430х105х210 мм |
| Тип | конвертові |
| Фольгування | є |
| Холодне ламінування | є |
| Швидкість ламінування | 41 см/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 992 ₴






